مشاوره و سفارش

انگور :

انگور یکی از محصولاتی است که حجم برداشت آن در کشور رو به افزایش است و خوشبختانه بازارهای صادراتی خوبی نیز وجود دارد که می توان حجم صادرات این محصول را افزایش داد.

شهرهای تولید کننده عمده انگور در ایران:

  • ارومیه
  • تاکستان
  • کاشمر
  • شیراز
انگور قرمز صادراتی

خواص انگور :

انگور، اکسیری برای پوست است مصرف منظم و کاربرد انگور می تواند پوست نرمی به ما بدهد پس سعی کنید از آن استفاده کنید البته با روش های صحیح و مناسب که در این بخش از سلامت نمناک به آنها پرداخته شده است.

انگور، یک درمان خانگی عالی برای آفتاب سوختگی است. می توانید انگور را به آرامی له و روی موضع بمالید ۳۰ دقیقه بعد با آب سرد بشویید . انگور پوست را شفاف و از پیری پوست جلوگیری می کند به جای استفاده از محصولات شیمیایی از انگور استفاده کنید آنها آنتی اکسیدان های عالی هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولاتتوضیحنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ویتاراد

۹۸۹۱۲۰۴۷۰۵۰۸

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است، توانسته بازارهای خوبی را برای این میوه بدست آورد و با رعایت استانداردهای لازم در بخش بسته بندی، ماندگاری این محصول را جهت رسیدن تا کشور مقصد افزایش دهد.

این مجموعه با داشتن نیروهای کار بلد و با تجربه توانسته است علاوه بر انگور، سایر محصولات کشاورزی را نیز به چرخه فعالیت خود در حوزه صادرات اضافه کند.

خوشبختانه اغلب کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات مختلف کشاورزی همکاری قابل توجهی با این مجموعه داشته که امید است بتوانیم فرایند زیرساخت های صادراتی این نوع از محصولات با کمک همکاران محترم در زمینه کشت را برای کشاورزان آموزش دهیم تا همواره بتوانیم صادرات و فروش خوبی را به بازارهای معین داشته باشیم.

مدیر مجموعه ویتاراد

سجاد راد

Call Now Buttonتماس بگیرید